os. 2 Pułku Lotniczego 1

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 

od 07:00 do 17:30

os. 2 Pułku Lotniczego 1

w Krakowie

RUSZYŁY ZAPISY!

Niepubliczny Żłobek "Serduszko" nr 2

os. 2 Pułku Lotniczego 1

Kierownik Żłobka 

mgr Beata Gadzała-Grzęda

tel: +48 725 087 086

NASZE CIOCIE

Beata 

Gadzała-Grzęda

właściciel i dyrektor, ciocia

Idea Serduszka kiełkowała kilka lat. Z wykształcenia magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła terapię zajęciową, metodykę nauczania języka angielskiego w przedszkolu, szkolenia z zakresu pedagogiki i psychologii. 

Prywatnie żona i mama Adama i małego Arka .

Aneta Nowak

kierownik oddziału, ciocia

Pełna energii i pomysłów na zabawę. Swój czas w pracy dzieli pomiędzy czynności administracyjne, a zabawę z dziećmi. Kobieta wielu talentów. Szydełkuje, plecie, gra.

Prywatnie mama Artura i Borysa oraz żona.

Karolina Włusek

ciocia

Zawsze uśmiechnięta i gotowa do zabawy. Z wykształcenia magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz filolog języka polskiego. Swoje niezliczone talenty przelewa na dzieci, które swoją miłość do niej wyrażają w prostych słowach "Kocham Cię Kajoja". Pasjonatka gry na ukulele.

Prywatnie żona i mama Emilki.

Karolina Gorzkowska

ciocia

Swoją kreatywność wyzwala w codziennych zajęciach, a serdeczność i zaangażowanie umiejętnie przelewa na dzieci. Ciocia od zadań specjalnych. I tych całkiem codziennych. 

Prywatnie mama Igora i Julki oraz żona.

Agata Kamińska

ciocia

Swoją wiedzę o rozwoju dzieci zdobywała podczas studiów z zakresu położnictwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uśmiechnięta, zaangażowana. Pasjonatka gry na gitarze i na ukulele. W pracy nie brak jej poczucia humoru i dobrej energii.

Sylwia Borek

ciocia

Ciepła i otwarta z głową pełną pomysłów na dobrą zabawę. Doświadczona absolwentka kursu opiekuna w żłobku, chętnie podejmuje kształcenie na szkoleniach i warsztatach. Szuka dobrych stron w każdej sytuacji i jakimś tajemnym sposobem zawsze je znajduje.

Prywatnie żona i mama Nataniela i Alicji.

Paulina Rozenek

ciocia

Swoją pracę traktuje z pasją, a przekonanie do siebie malucha zajmuje jej mniej niż 1 minutę. Kreatywna, pomocna, opiekuńcza i pogodna. Tulasy z Ciocią Paulinką są stałym elementem dnia. Ukończyła kurs opiekuna dziecięcego w żłobku. W drodze do i z pracy każdego dnia pokonuje niemal dwukrotnie dystans maratonu. 

Prywatnie żona i mama Kornelii.

Klaudia Łaszkiewicz

ciocia

Wrażliwa dusza, troskliwa i oddana dzieciom ciocia. Wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej nadal zgłębiała na Uniwersytecie Pedagogicznym. Doskonale radzi sobie z rozpoznawaniem indywidualnych potrzeb małego człowieka. Obdarzona licznymi talentami, doskonale odnajduje się w zadaniach plastycznych proponując dzieciom różne techniki i metody pracy.