os. Kombatantów 6

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 

od 07:00 do 17:30

os. Kombatantów 6 

w Krakowie

RUSZYŁY ZAPISY!

Niepubliczny Żłobek "Serduszko" nr 1

os. Kombatantów 6

Kierownik Żłobka 

Katarzyna Mruk

tel: +48 530 380 849

NASZE CIOCIE

Beata 

Gadzała-Grzęda

właściciel i dyrektor, ciocia

Idea Serduszka kiełkowała kilka lat. Z wykształcenia magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła terapię zajęciową, metodykę nauczania języka angielskiego w przedszkolu, szkolenia z zakresu pedagogiki i psychologii. 

Prywatnie żona i mama Adama i małego Arka .

Katarzyna Mruk

kierownik oddziału, ciocia

Jeśli ktoś szuka zrozumienia, koniecznie musi z nią porozmawiać. Znajdzie rozwiązanie każdej sytuacji, wysłucha i pokrzepi. Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Interesuje się zagadnieniami z zakresu komunikacji NVC - Porozumienia bez Przemocy. Uczestniczka szkoleń i warsztatów prowadzonych m. in. przez  Liv Larsson, Ewę Noemi Orłowską

Prywatnie żona i mama Gabrysia i Kamilki

Sylwia Ogrodzińska

ciocia

Praca z dziećmi od zawsze była jej marzeniem. Niedawno udało się je spełnić. Po odbyciu kursu opiekunki dziecięcej  trafiła do Serduszka na praktyki. I już z nami została. Jej wrażliwość na potrzeby dzieci, nadludzkie pokłady cierpliwości oraz ciepło i wewnętrzny spokój sprawiły, że jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. 

Prywatnie mama Wiktora i Oli oraz żona.

Beata Biłek

ciocia

Szybko się uczy i zapamiętuje wiadomości. Jest przewidująca, potrafi wyznaczyć granice. Czuła na potrzeby dzieci i innych osób wokół. Otwarta, lubi rozmawiać. Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Prywatnie żona i mama trzech córek - Karoliny, Ani i Dagmary. Kocha spacery i aktywność plastyczną z dziećmi.