ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 

od 07:00 do 17:30

ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

w Krakowie

RUSZYŁY ZAPISY!

Niepubliczny Żłobek "Serduszko" nr 3

ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

Kierownik Żłobka 

mgr Dominika Kapcia

tel: +48 668 256 876

email: dominikakapciaserduszko@gmail.com

NASZE CIOCIE

Beata 

Gadzała-Grzęda

właściciel i dyrektor, ciocia

Idea Serduszka kiełkowała kilka lat. Z wykształcenia magister pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Ukończyła terapię zajęciową, metodykę nauczania języka angielskiego w przedszkolu, szkolenia z zakresu pedagogiki i psychologii. 

Prywatnie żona i mama Adama i małego Arka .

Dominika Kapcia

kierownik oddziału, ciocia

W pracy pieszczotliwie nazywana przez dzieci „Domi” lub „Domimika”. Swoją wrażliwość i spokój przekazuje dzieciom. Z wykształcenia jest pedagogiem specjalnym. Ukończyła terapię zajęciową oraz terapię pedagogiczną. Dodatkowo zrealizowała kurs opiekuna dziecięcego w żłobku. Otwarta na potrzeby dzieci, słuchająca i wspierająca.

Magdalena Kozak

ciocia

Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej. W przeszłości zaangażowana w wolontariat wspierający osoby autystyczne. Ze względu na swoje radosne, a jednocześnie łagodne usposobienie szybko nawiązuje kontakt z najmłodszymi.

Weronika Wąchała

ciocia

Wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej nadal zgłębia na Uniwersytecie Pedagogicznym. Uwielbia obserwować rozwój dzieci oraz towarzyszyć im podczas poznawania świata.

Katarzyna Czarnecka

ciocia

Ukończyła 2-letnią szkołę na kierunku opieka dziecięca dzienna oraz studia na kierunku resocjalizacja. Dodatkowo zgłębiała swoją wiedzę na temat RB i porozumienia bez przemocy na webinarach i szkoleniach. Ukończyła także półroczny kurs "W drodze do empatii".