ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

KRUSZYNKI

ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

Grupa będzie tworzona przez dzieci od 12 do 18 miesiąca. Serduszka będą stawiały tutaj swoje pierwsze kroczki. Będzie duuużo przytulasów i noszenia. Codzienne spacery będą odbywały się przy pomocy naszych sześcioosobowych wózków. Posiłki będą jedzone w wysokich krzesełkach lub przy stolikach. Kruszynki czeka wiele atrakcji podczas codziennych zajęć edukacyjnych!

Sale Kruszynek


"Sala Bliskości"

W tej sali dzień spędza 6 dzieci z grupy Kruszynek. Wiekowo bawią się tutaj dzieci do 18 miesiąca życia.


"Sala Empatii"

Tutaj zrozumienie dla swoich potrzeb znajduje 14 dzieci do 18 miesiąca życia z grupy „Kruszynek”.

PRECELKI

ul. Stanisława Żółkiewskiego 17/LU

Grupa będzie tworzona przez dzieci powyżej 18 miesiąca. Będziemy przygotowywać się do przedszkolnej rzeczywistości nie zapominając o bliskości i przytulaniu! Serduszka będą uczyły się zasad zabaw grupowych oraz świadomego udziału w prowadzonych zajęciach.

Sale Precelków


"Sala Akceptacji"

Dobra zabawa, ale także szeroko pojęta edukacja dla 12 dzieci powyżej 20 miesiąca życia, czeka w grupie „Precelków”, która na co dzień korzysta z sal Akceptacji i Porozumienia. Dzieci mają dostęp do bogatej biblioteczki, stolików, regałów z zabawkami. Budują z klocków Lego Duplo, wafli, Mega Bloków. Uwzględniając specyfikę grupy wiekowej, zabawki to także figurki – zwierząt i ludzi, które w zabawie ułatwiają naukę wchodzenia w rolę.

"Sala Porozumienia"

Dla Precelków dostępna jest także sala Porozumienia. 13 dzieci spędza tutaj dzień nie tylko podczas zajęć animowanych przez dorosłych, ale także swobodnie bawiąc się w dużym domku, jeżdżąc na jeździkach, układając puzzle, czy klocki. Zależy nam, aby dzieci w najstarszej grupie zdobyły kompetencje kluczowe dla swojej dalszej edukacyjnej drogi, czyli bycia Przedszkolakiem. Zwracamy uwagę na umiejętność samodzielnego spożywania posiłków, pomagamy w rozwiązywaniu dziecięcych konfliktów.